Kesimhane faaaliyetlerimiz başlamıştır.

Müracaatlar bizzat kesimhaneden de kabul edilmektedir.

İletişim için tıklayınız

HAKKIMIZDA


Ağaoğlu Gıda, 1992 yılında mütevazı bir perakende satış noktası ile girdiği sektörde bugün tüm Güney Marmara bölgesine hizmet vererek sektörünün sahip olduğu pastanın büyük bir diliminde kendisine yer edinmiş, ayrıca Ortadoğu ve Asya ülkelerine yaptığımız ihracatla da uluslararası firma konumuna geçmiştir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar, üretmek ile kalmayan aynı zamanda, sağlıklı, güvenilir ve tüketicisi için hijyen ve yasa kurallarını titizlikle yerine getirerek sergilediğimiz duruşumuz en temel ilkemiz olmuştur.

Ağaoğlu Gıda, kendisine katkıda bulunacağına inandığı, kendi alanlarında lider danışmanlık ve hizmet firmaları ile birlikte çalışarak yarattığı sinerji ile başarıya daha kısa zamanda ulaştığının da bilincindedir. Felsefesi; ulusal ve uluslararası standartlara uygun davranmak, çevre ve doğaya önem vermek, Ar- Ge çalışmaları ve sürekli iyileştirmeler ile müşterilerine daima sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmak olan Ağaoğlu Gıda, her gün artan hizmet aşkı ve hiç azalmayan enerjisi ile “lezzet üretmeye” devam etmektedir.

Ağaoğlu gıda’nın modern teknoloji ile donatılmış yumurta üretim tesislerinde yıllık olarak 100.000.000 adet yumurta üretimi kapasitesi ile ulaştığımız ihracat başarımızı uluslararası alanda büyüyerek, üretimimizin yaklaşık %50'sini, Ortadoğu ve Asya ülkelerine ihracatımız ile taçlandırarak hizmet alanlarımızı her geçen gün genişletmenin haklı onuru ve gururunu yaşıyoruz.

Bursa merkezde bulunan 260 BİM şubesi ve gerek yerel gerekse ulusal toplamda 700 noktaya her gün hizmet vermekteyiz. Dağıtımımıza Bursa, İzmit, Yalova başta olmak üzere tüm güney Marmarada 60 kişilik tam donanımlı ekibimiz ve soğutuculu frigo araç filomuzla piliç ve yumurtalarımızı müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Bandırmada bulunan saatte 20 ton kapasiteye sahip yem fabrikamızda kendi yemimizi üreterek doğallığından emin olduğumuz besinlerle en güvenilir tavuk ve yumurta verimini sağlayarak müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Üretim fabrikalarımızdan doğal yaşamın sürdürülebilirliği için fabrikadan çıkan tavuk gübrelerini biyogaz tesislerinde değerlendirerek doğal yaşam alanlarına sahip çıkıyoruz.

Ağaoğlu gıda, yeni projesi olan tam donanımlı piliç eti kesimhanesini Bandırma Edincik ’te 2018 Ocak ayında hizmete sunmaya hazırlanarak Ağaoğlu Gıda ilkeleri ve felsefeleri ile güvenilir üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ;

Ağaoğlu Tavuk firması denildiğinde; misyon edindiği ilkeler ve kriterler doğrultusunda yakalamış olduğu istikrar ve başarılardan asla taviz vermeyen, ürettiği ürün ve verdiği hizmetleri ile müşterilerinin bütün istek ve ihtiyaçlarını karşılayan ve bu hususlarda sektörde akıllara ilk gelen firma olabilmektir.

MARKALARIMIZ

markalar-bay-chicken
burtav-piliç
markalar-agaoglugida